Minycenter ve Carter's İstinyePark İzmir'de!

Ebeveynlerin ve 0-6 yaş çocukların farklı ihtiyaçlarına yönelik güvenilir, kaliteli ve stil sahibi ürünleri nitelikli alışveriş deneyimiyle sunan “Minycenter” ve Carter’s mağazaları İzmir İstinyePark’ta açıldı.

Minycenter ve Carter's İstinyePark İzmir'de!
Editör: Aliağa Medya
03 Aralık 2021 - 01:22
Bebek ve çocukların tüm ihtiyaçları için dünyanın en seçkin markalarına ait ürünleri tek çatı altında sunan Minycenter ve dünyaca ünlü bebek giyim markası Carter’s; İzmir İstinyepark’ta İzmirlilerle buluştu. Bebek, çocuk ve ebeveynlere yönelik en değerli markalar arasında yer alan Carter’s, Oshkosh B’gosh, Boboli, SkipHop, Stephen Joseph, Rosalita Senoritas, Roommates ve pek çok dünya markası rengârenk koleksiyonlarıyla artık yeni satış noktasında.
 
İzmir Hilltown’dan sonra İzmir İstinyePark’ta da hizmet vermeye başlayan markanın yeni lokasyonunda Carter’s ve Minycenter olarak iki ayrı giriş bulunuyor. Carter’s ve Minycenter markaları; giyimden aksesuara, bakım ürünlerinden oyuncağa, bebek odasından beslenmeye kadar bebek, çocuk ve ebeveynlerin farklı ihtiyaç ve isteklerine geniş ürün yelpazesiyle cevap veriyor. Ayrıca yakın zaman önce uluslararası standartlarda yerli üretim olarak hazırlanan, Minycenter markalı yeni doğan koleksiyonu da İzmir İstinyePark Minycenter mağazasında tüketicinin beğenisine sunuluyor.
 
Carter’s ve Minycenter İstinyePark İzmir mağazasında doğum öncesi ve sonrasında ihtiyaç duyulabilecek, bebeklerle ebeveynlerin hayatlarını kolaylaştıracak tüm ürünler hakkında detaylı bilgi uzman alışveriş danışmanları tarafından veriliyor. Alışverişin en önemli unsurlarından olan hediye seçimi için de pek çok alternatif sunan mağazada, sadece ebeveynler için değil, “yeni hayatı” hediyelerle kutlamak isteyen herkes için en kaliteli seçenekleri bir arada.
 
Bebek sahibi olmayı bekleyen, bebeğini ve çocuğunu bilinçli büyüten aileleri nitelikli ve kaliteli ürünlerle buluşturmanın mutluluğunu hissettiklerini belirten Gami Giyim Genel Müdürü İpek Özilhan Özkan: “Carter’s ile hizmet kalitemize, uzman kadromuza ve ürünlerimize duyulan güveni her geçen gün arttırdık ve yeni markalarla pekiştirdik. Minycenter mağaza konseptini çoğaltarak, bize güvenen ve markalarımızı seven ailelerimizin hep yanında olmaya devam edeceğiz. Ayrıca minycenter.com.tr ve cartersoskosh.com.tr ile de tüm Türkiye’deki müşterilerimize tıpkı mağazalarımızda olduğu gibi kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşatmak için özveriyle çalışıyoruz ”dedi.