Künye

Sahibi 

Ege'de Yedigün Gazetesi ve Medya 


Genel Yayın Yönetmeni /Grantee

İsmail Hakkı Ergün

Hukuk Danışmanları /Legal Advisor
Avukat .Erdal Düzkan
Avukat  İrfan Medet Akpınar
Avukat Burak Bozdemir 
Mali Müşavir / Financial Advisor
Hasan Yıldırım 

Dijital Reklam 
İsmail Hakkı Ergün 
İletişim 
e-posta  adresi :
[email protected]

Tel:05052136055

Aliağa Medya Sitesi ,Türkiye devletinin üniter yapısını ve Türkiye halkının güvenliğini tehdit eden oluşumlara karşı kamuoyunu bilgilendirmek ve kamusal farkındalığa olumlu katkı sağlamak amacında olan Egede Yedigün gazetesi ve Medya  grubunda yer alan bir haber portalıdır.

www.aliagamedya.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmişdir. Yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri [email protected] .com üzerinden bize ulaşabilirler.Talep ve şikayetler avukatlarımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

aliagamedya com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar aliagamedya.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

aliagamedya .com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.Yayınlanan köşe yazıları ve yorumlardan yazarları sorumludur, aliagamedya .com sorumlu tutulamaz.

.

Haber Sitemiz İHA üyesidir.
           Sitemiz EHA (Ege Haber Ağı) üyesidir.
Sitemiz İYAD (internet Yayıncılar Derneği )üyesidir