Künye


Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni /Grantee
ALİAĞA  MEDYA GRUBU   ADINA 
İsmail Hakkı Ergün

         İletişim Skype- Mail /Contac
         [email protected]
[email protected]
05052136055
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü / Responsible Editor
İsmail Hakkı Ergün

  Bölge Haberler Koordinatörü

Nimet Ergün 

Hukuk Danışmanları /Legal Advisor

Av.Erdal Düzkan
            Av. İrfan Medet Akpınar

Mali Müşavir / Financial Advisor
 Hasan Yıldırım 

  Yazılım /Software

Tumeva İnternet Teknolojileri Yazılım Bilişim
Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Yer Sağlayıcı /Location Provider

Odeaweb Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti
Mücahitler Mah. 52094 Sk. Sebzeci Plaza No:4 Kat:4/403 Şehitkamil – GAZİANTEP
 

Aliağa Medya Sitesi ,Türkiye devletinin üniter yapısını ve Türkiye halkının güvenliğini tehdit eden oluşumlara karşı kamuoyunu bilgilendirmek ve kamusal farkındalığa olumlu katkı sağlamak amacında olan  bir haber portalıdır.

www.aliagamedya.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmişdir. Yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri aliagamedya@gmail .com üzerinden bize ulaşabilirler.Talep ve şikayetler avukatlarımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

aliagamedya com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar aliagamedya.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

aliagamedya .com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.Yayınlanan köşe yazıları ve yorumlardan yazarları sorumludur, aliagamedya .com sorumlu tutulamaz.

.

Haber Sitemiz İHA üyesidir.
           Sitemiz EHA (Ege Haber Ağı) üyesidir.
Sitemiz İYAD (internet Yayıncılar Derneği )üyesidir