Saadet Partisi Aliağa Başkanlığından davet tepkisi

Saadet Partisi Aliağa Başkanlığından davet tepkisi

Saadet Partisi Aliağa Başkanlığından davet tepkisi
Editör: Aliağa Medya
17 Temmuz 2020 - 00:25
Saadet Partisi Aliağa  İlçe Başkanı Mahmut Koç 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü  etkinliklerine davet edilmemesine tepki gösterdi.
 
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Aliağa’da düzenlenen etkinliklere
Saadet Partisi Aliağa ilçe teşkilatının davet edilmemesi nedeniyle İlçe  Başkan Mahmut Koç basın açıklaması yaptı
 
Yaptığı yazılı basın açıklamasında Anma programı için kendilerine herhangi bir davet ve bildirim yapılmadığını belirten Saadet partisi Aliağa İlçe Başkanı Mahmut Koç” Malumunuz, 15 temmuz hain darbe girişime,en erken tepkiyi gösteren ve devlete destek veren parti Saadet Partisi olmuştur.
 
TBMM bombalanırken Genel başkanımız  Sn. Prof.  Dr. Mustafa Kamalak canı pahasına meclise ve millete destek vermek için her yandan yağan bombaların altında meclise yürümüş ve mecliste milletvekilleri ile bir araya gelmiştir.
 
Keza Milli görüş mensuplarından bir çoğu tanklarin altında kalarak yada kurşunlanarak Şehit  ve Gazi olmuştur. Özetle Saadet Partimiz her platformda, her zaman devletimizi ve meşru iktidarı darbecilere karşı desteklemiş, hain örgütü lanetlemiştir.
 
Hal böyle olmasına rağmen 15 temmuz kutlama programına ve protokole davet edilmemiş olmamızı bir vefasızlık ve ayrıştırma olarak kabul ediyor ve kamuoyu önünde bu davranışı kınıyoruz.15 Temmuz tüm vatandaşlarımızın darbecilere karşı yadsınamaz bir zaferidir.” ifadelerini kullandı"