İYİ Parti Aliağa'dan ALTO Ve Petrol İş Aliağa Şubesine Ziyaret

İYİ Parti Aliağa'dan ALTO Ve Petrol İş Aliağa Şubesine Ziyaret
Editör: Aliağa Medya
09 Ocak 2023 - 23:47
İyi Parti Aliağa İlçe Başkanı Tuğba Oktay Bor  ve Yönetim Kurulu   Aliağa Ticaret Odası  ve  Petrol-İş  Aliağa Şubesine ziyarette  bulundular.
İyi Parti Aliağa İlçe Başkanı Tuğba Oktay Bor, parti ilçe yönetimiyle ile birlikte Aliağa Ticaret Odası’nı ziyaret ederek Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, Meclis Başkanı Uğur Akyıldız, Yönetim Kurulu Üyeleri Burak Öztabak ve Emin Gürkan’ın konuğu oldu.
Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette, Aliağa’nın ülke ve bölge ekonomisi için önemine ve bölgede hayata geçirilebilecek projelere değinilirken, bölgenin ekonomik ve ticari sorunları hakkında da karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
Daha Sonra   İyi Parti Aliağa İlçe Başkanı Tuğba Oktay Bor  ve yönetim kurulu  Petrol İş Aliağa  Şubesine ziyarette bulundu .Petrol İş Aliağa Şube Başkanı  Hasan Toptan  tarafından İyi Parti heyetine Petrol İş Aliağa Şubesini nazik ziyaretlerinden dolayı ötürü  teşekkür edildi. Başkan Toptan ,İYİ  Parti İl yi Parti Aliağa İlçe Başkan'ı Av. Tuğba Oktay Bor'a ve yönetim kurulu üyelerine  başarılar diledi.