Foçada Şehit Yakınları Gaziler Ve Aileleri İçin İftar

Foçada Şehit Yakınları Gaziler Ve Aileleri İçin İftar
Editör: Aliağa Medya
01 Nisan 2023 - 01:18

İzmir’in Foça İlçesi’nde kaymakamlık; şehit yakınları, gaziler ve ailelerini iftar yemeğinde ağırladı. Yemeğe ilçe protokolü de katıldı.

 

Foça Kaymakamlığı’nın 30 Mart 2023 gecesi Foça Belediyesi Karakum Sosyal Tesisi’nde düzenlediği iftar yemeğinde ilçe protokolü ile ilçede yaşayan şehit yakınları, gaziler ve aileleri bir araya geldi. Kapıda karşılanan ailelerle sohbet edilerek, hatırları soruldu, sorunları dinlendi. İftar saati, okunan Kuran-ı Kerim dinlenerek beklendi. İftar duasını İlçe Müftüsü Mustafa Atilla yaptırdı.     

 

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE HİZMET GÖREVİMİZDİR

 

Foça Kaymakamı Mehmet Türköz iftar sonrası yaptığı konuşmada Şehitlerin emaneti olan ailelere hizmet etmenin görevleri olduğunu söyledi. Mehmet Türköz; “ Kaymakamlık olarak iftarımızı şehit yakınlarımız, gazilerimiz ve aileleriyle beraber yapmak istedik. Çünkü biz sizlerle bir aileyiz. Ailemizin en hakiki fertleriyle iftarımızda bir arada olmak istedik. Şehit ve gazilerimize layık işler yapmaya çalışıyoruz. Bu akşam sizlerle birlikte iftar yapan tüm kamu kurum yöneticilerimizin hepsinin ailenizin birer ferdi olduğunu unutmayınız. Şehitlerimizin emaneti olan sizlere hizmet etmek hepimizin görevidir.” Dedi.

Reklam