ALTO, ÜYELERİNE YÖNELİK TAN SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALADI

Aliağa Ticaret Odası (ALTO), üyelerinin çeşitli kurumlardan aldığı hizmetlerden avantajlı fiyatlarla yararlanması için indirim anlaşmaları yapmaya devam ediyor

ALTO, ÜYELERİNE YÖNELİK TAN SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALADI
Editör: Aliağa Medya
30 Kasım 2022 - 23:28
Çeşitli eğitim kurumları başta olmak üzere sağlık ve konaklama sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarla indirim anlaşması yapan Aliağa Ticaret Odası, son olarak Tan Sağlıklı Yaşam Merkezi ile indirim anlaşması imzaladı.
ALTO binasındaki protokol törenine Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, Genel Sekreter Sezen Akyıldız Gürgen ile Tan Sağlıklı Yaşam Merkezi Yetkilileri Süleyman Tan ve Mazlum Tan katıldı.
ALTO üyeleri ve 1. derece yakınlarına yüzde 25 indirim
Aliağa Ticaret Odası üyeleri ve 1. derece yakınları, imzalanan protokol ile Tan Sağlıklı Yaşam Merkezi bünyesinde bulunan Xbody Spor Merkezi antrenmanlarından, Emslim Bölgesel Zayıflama, Ozon Sauna, Diyet, GTOS Terapi uygulaması ve Fizik Tedavi hizmetlerinden yüzde 25 oranında indirimli olarak faydalanabilecek.
Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, üyelere yönelik indirim anlaşmalarının farklı alanlarda çeşitlendirildiğini belirterek, “Sporun insan sağlığına olan öneminin hepimiz farkındayız. Günümüz şartlarında insanlar artık bilinçlendi. Sağlıklarına, yediklerine ve içtiklerine daha fazla dikkat ediyorlar. Ne kadar sağlıklı olurlarsa da kendilerini o kadar iyi hissediyorlar. Bizde bu düşünceden hareketle böyle bir indirim protokolü imzaladık. Anlaşmamızın Aliağa Ticaret Odası üyelerine ve Tan Sağlıklı Yaşam Merkezine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
TAN SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ HİZMETLERİ VE İNDİRİMLİ FİYAT LİSTESİ
Xbody Spor Merkezi
8 Antrenman (Haftanın 2 Günü 1 Ay)Liste Fiyatı
1200 TL
İndirimli Fiyat
900 TL
12 Antrenman (Haftanın 3 Günü 1 Ay)Liste Fiyatı
1500 TL
İndirimli Fiyat
1125 TL
Zayıflama Paketleri
Emslim Bölgesel Zayıflama (8 Seans)Liste Fiyatı
2500 TL
İndirimli Fiyat
1875 TL
Ozon SaunaListe Fiyatı
3500 TL
İndirimli Fiyat
2625 TL
Aylık Diyet PaketiListe Fiyatı
500 TL
İndirimli Fiyat
375 TL
Fizik Tedavi Paketleri
GTOS Terapi Uygulaması (1 Seans)Liste Fiyatı
800 TL
İndirimli Fiyat
600 TL

Fizik Tedavi ve Kayropraktik Uygulama
Ön görüşmeler ücretsiz olmak üzere fizik tedavi ve Kayropraktik uygulamalarında hastanın hastalığı ve hastalığın düzeyine göre paket oluşturulacağı için sabit fiyat tarifesi belirtilememektedir.