Aliağa Habaş Hamdi Başaran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden Heyecan Verici Mezuniyet Töreni

Aliağa Habaş Hamdi Başaran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden Heyecan Verici Mezuniyet Töreni
Editör: Aliağa Medya
21 Mayıs 2024 - 23:02
Aliağa Habaş Hamdi Başaran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 2023-2024 mezuniyet törenini coşkuyla kutladı. 2
20 Mayıs tarihinde Aliağa açık hava tiyatrosunda düzenlenen törende, tüm öğretmenler, gururla mezun olan öğrenciler ve iş dünyasının önemli temsilcileri bir araya geldi.

Mezuniyet törenine Aliağa Ticaret Odası Başkanı Ömer Ertürk , Aliağa Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk ve Habaş Fabrika Müdürü Haşim Aytan gibi  seçkin isimler de katılarak mezun öğrencilere desteklerini gösterdiler. Törende, öğrencilerin başarılarına ve gelecekleri için attıkları önemli adımlara tanıklık etmek amacıyla bu önemli isimler de birer konuşma yaparak öğrencilere cesaretlendirici sözler ilettiler.Eğitime  verdiği desten ötürü Aliağa Ticaret Odası Başkanı Ömer Ertürk , Aliağa Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk ve Habaş Fabrika Müdürü Haşim Ayten’e plaket takdim edildi

Okul Müdürü  Necdet Uçan , törenin önemine vurgu yaparak, "Bu özel günde, öğrencilerimizin emeklerinin karşılığını almanın mutluluğunu birlikte yaşıyoruz. Mezunlarımızın bundan sonraki hayatlarında başarılarla dolu bir yolculuk geçirmelerini diliyoruz. Ayrıca, iş dünyasının değerli temsilcilerinin de bizimle bir araya gelerek öğrencilerimize destek olmaları bizim için son derece anlamlı ve motivasyon verici." şeklinde konuştu.

Öğrencilerin yeni bir hayata adım attığı bu önemli gün, Aliağa Habaş Hamdi Başaran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarısını bir kez daha gözler önüne serdi.