Meslek Fabrikası Mezunları Sertifikalarını Aldı

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meslek Fabrikası’nın Aliağa’da düzenlediği Pastacılık, Dijital Pazarlama kurslarının sertifika töreni İzmir Büyükşehir Belediyesi Aliağa Kültür Merkezi’nde yapıldı

Meslek Fabrikası Mezunları Sertifikalarını Aldı
Editör: Aliağa Medya
21 Mayıs 2019 - 23:09

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meslek Fabrikası’nın Aliağa’da düzenlediği Pastacılık, Dijital Pazarlama kurslarının sertifika töreni İzmir Büyükşehir Belediyesi Aliağa Kültür Merkezi’nde yapıldı. Kurslarda öğrenim gören kursiyerlerin sertifikalarını aldığı törene İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Projeler Daire Başkanı Aytuğ Balcıoğlu, Destek Hizmetler Daire Başkanı Hakan Öztürk, Meslek Fabrikası Müdürü Gökçe Başkaya, Kültür ve Sanat Şube Müdürü Serap Gül, Meslek Edindirme Koordinatörü Ebru İnci, İzmir Büyükşehir Belediyesi Aliağa Yerel Hizmetler Müdürü Günal Biçer, CHP Aliağa İlçe Başkanı Gülsen Cirit, Aliağa Belediyesi Meclis Üyelerinden Orhan Ulaşzade, Sami Toydemir, Seçil Adalet Işık, Berkay Aktaş, HDP Aliağa İlçe Başkanı Hüseyin Özcan, Cumhuriyet Halk Partisi’nin 31 Mart 2019’da Aliağa’daki belediye başkan adayı Özcan Durmaz ve vatandaşlar katıldı.

Balcıoğlu sertifika töreninde yaptığı konuşmada “Aliağa’da daha önce gerçekleştirdiğimiz Balık Ağı Örme, Pastacılık, Topraksız Tarım gibi kurslarımızın ardından şimdi de Pastacılık ve Dijital Pazarlama kurslarımız tamamlamış bulunuyoruz. Hem kadınların hem de erkeklerin meslek edinmelerini kolaylaştırmak için tüm resmi ve meslek kuruluşlar ile koordineli çalışmaya devam edeceğiz. Şu anda 75 meslek alanında verdiğimiz kursların sayısı artarak devam edecek.” dedi. Kursları başarıyla bitiren kursiyerlere sertifikaları verildi.

Reklam