Kaymakam Zekeriya Güney Gönüllere Dokunuyor

Editör: Aliağa Medya
02 Aralık 2022 - 12:52
Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile atanan ve 10 Eylül 2022 tarihinde görevine başlayan Aliağa Kaymakamı Zekeriya Güney 2 ayda gönüllere girdi. Kaymakam Güney, Aliağa'da göreve başlamasının ardından ilçe halkı ve kurumlarla kurduğu diyalog ve ilçenin ihtiyaç ve sorunlarına yönelik ilgisi ile kısa sürede vatandaşların takdirini kazandı.
Aliağa Kaymakamı Güney, hızla büyüyen ve gelişen Aliağa'da tüm enerjisini şehir ve vatandaşlar için kullanırken sık sık makamın dışına da çıkarak muhtarlar, ilçedeki Resmi Kurum ve STK'lar ile esnafı ziyaret ediyor. Kaymakam Güney'in ziyaretleri Aliağa Kaymakamlığının sosyal medya hesaplarından da paylaşılıyor.
 İlçe halkıyla içiçe olmayı tercih eden Kaymakam Güney, yaptığı ziyaretlerle de gönüllere dokunuyor. Çarşı, pazar, esnaf, okul ve Mahalle ziyaretleri gerçekleştiren Kaymakam Güney'in vatandaşlarla sıcak ve samimi diyaloğu dikkatlerden kaçmıyor. Aliağa'da vatandaşlar Kaymakam Zekeriya Güney'in sorunları dinleyen ve çözüm odaklı, samimi yaklaşımından memnuniyetini dile getiriyor.

İlçe merkezi ve köylere sık sık ziyaretler gerçekleştirerek vatandaşlarla iç içe olan, sorunları ve talepleri yerinde dinleyen Kaymakam Güney, sorunların hızlı çözümü için talimatlar veriyor.
Eğitim öğretime büyük önem veren ve öğrencilerle yakından ilgilenen Kaymakam  Zekeriya Güney, okullarda düzenlenen sosyal etkinliklere katılıp, öğrencilerle sohbet ederken onlarla samimi, içten sohbeti büyük ilgi görüyor. Okul yöneticileri ve öğretmenleriyle de bir araya gelen Kaymakam Güney, okulun eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alıyor
 
Reklam