İYİ Parti Aliağa İlçe Başkanı Yavuz Adar'dan   CHP Aliağa İlçe Başkanı Gülsen Cirit'e Sorumluluk Hatırlatması

 CHP  Aliağa İlçe Başkanı Gülsen Cirit  bir bir  internet haber sitesinde  , İyi Parti Aliağa'yı istemiş mi, yada istiyor mu ?

İYİ Parti Aliağa İlçe Başkanı Yavuz Adar'dan   CHP Aliağa İlçe Başkanı Gülsen Cirit'e Sorumluluk Hatırlatması
Editör: Aliağa Medya
20 Aralık 2018 - 11:16


 CHP  Aliağa İlçe Başkanı Gülsen Cirit  bir bir  internet haber sitesinde  , İyi Parti Aliağa'yı istemiş mi, yada istiyor mu ?. sorusuna   karşılık “Hayır, öyle bir şey kesinlikle söz konusu değil. Bunu özellikle yazabilirsin. Aliağa'nın İyi Parti'ye verilmesi gibi bir durum yok kesinlikle." Cevap vermesi üzerine   Aliağa İYİ Parti  İlçe Başkanı Yavuz  Adar  bir basın açıklamasında bulundu. İlçe Başkanı Yavuz Adar yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi” 31 mart 2019 yerel seçimler yaklaşırken ilçemizde halkımıza hizmet noktasında heyecanımızda artmaktadır.


IYI Parti olarak Aliağa'da kuruluşumuzun 1. yılımızı doldurmamıza rağmen siz değerli halkımızın İyi Parti'ye olan güveni ve teveccühü bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir.

 

Türkiye'nin, Cumhuriyetin  sürüklendiği ve üzerine giydirilmeye çalışıldığı tek adam rejiminin karşısında durmak için yola çıkan ve bu uğurda adına cesurlar hareketi denilerek demokrasi mücadelesi gösteren partimiz aynı inanç ve kararlılıkla sizlerden aldığı güç ile yoluna devam etmektedir.

 

Aziz Aliağa'lı hemşerilerim, sizlere daha iyi bir hizmet ve sosyal belediyecilik adına  Aliağa'nın kazanımlarını heba etmeden yandaş ve paydaşlarına peşkeş çekmeyen bir yönetim anlayışı ile 31 mart 2019 yerel seçimlerine hazırlanarak yola çıkıyoruz.

Türkiye'nin yönetim ve seçim anlayışının mevcut iktidar ve onun yavru ortağı ile değiştirilmesiyle ülkemizde ittifak modelleri hayata geçirilmiştir. Bu bağlamda 24 haziranda ittifaklı bir seçim gerçekleşmiş ve halkımızın önüne sandık getirilmiştir.

24 haziran'dan sonra 31 mart 2019 seçimlerine de başta İzmir olmak kaydı ile Türkiye'nin bir çok büyükşehir ,il ve ilçelerinde hem İyi Parti hemde diğer partiler ittifak kararı almışlardır. Bu kararın başta aziz TÜRK milletine ve sonrada Aliağa halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.

 

İYİ Parti olarak İzmir Büyükşehir'de CHP adayını destekleme kararı almış bulunmaktayız. Bu karar neticesinde İzmir'i ve ilçelerini ittifakımız neticesinde millet ittifakı ile taçlandırmak arzusu içindeyiz.

Cumhuriyete ve onun kurucu Lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ülkü ve ilkelerine bağlılığımız demokrasiye olan inancımız yapacağımız ittifakı daha anlamlı kılıyor. Bu sorumluluk dahilinde ittifakın her muhatabının yöneticileri ittifakı zaafiyete uğratacak sorumsuzluktan kaçınmak zorundadır.

 

Başta sorumlu davranmak ve bu uğurda hareket etmek 2014'deki yerel seçimlerde İzmir'de 8 belediyesini rakiplerine kaptıran CHP''ye düşmektedir. 16 yıllık tek başına iktidar olma erkini elinde bulunduran AKP dahi ittifakta karar kılmış ve şımarıklık göstermiyorsa buradan bize düşen hisse açık ve net ortadadır.

İzmir seçmeninin iradesi kimsenin elinde değildir. İzmir ve Aliağa halkının feraseti yüksektir. Demokrasinin beşiği milli mücadelenin kalesi İzmir'i ve ilçelerini ittifakımızla taçlandırıp kurtuluş mücadelesi ruhunu kalesi İzmir den tekrar temin ve tesisini gerçekleştirip ülke geneline fersah fersah yayacağız. İttifakımızın adı millet ittifakıdır, millet için mücadele edeceğiz.

İyi Parti Aliağa teşkilatı olarak genel merkez ve il başkanlığımızın Aliağa için alacağı kararı beklerken Aliağa için yapılması gereken ne varsa yapmaya hazır olduğumuzu siz değerli halkımıza buradan bildiriyoruz..

Selam ve saygılarımı sunuyorum..".” şeklinde açıklandı.

#Aliağa  # Aliağa Haber  #Aliağa Basın