Güç, "Aliağa'nın her karışını biliyorum"

Güç, "Aliağa'nın her karışını biliyorum"
Editör: Aliağa Medya
03 Aralık 2023 - 23:48
CHP Aliağa Belediye Başkan Aday Adayı Çağatay Güç, parti ilçe binası önünde basın açıklaması gerçekleştirdi. Aliağa’nın sorunlarını ve çözüm yollarını bildiğini ifade eden Güç, Aliağa için farklı projelerini hazırlayarak aday olduğunu belirtti.
CHP Örgüt  binası önünde toplanan partililer ve vatandaşlara hitap eden  Çağatay Güç  eden Güç, açıklamasına önce kendisini tanıtarak başladı. Kendisinin  10 yıl belediyecilik yaptığını, belediyeciliğin ne kadar önemli olduğunu bildiğini vurgulayan  Çağatay Güç, Halka hizmet etmenin en güzide yerinin belediyeler olduğunu gördüğünü belirten Güç< Daha iyi ve kaliteli bir belediyecilik için neler yapılması gerektiğini biliyorum. Şehirlerin gelişmişlik seviyesini belediyelerimizdeki vizyonla yükseltebileceğimize inanıyorum.” Dedi.
Aliağa’nın daha iyi belediyeciliğe layık olduğunu düşündüğü için aday olduğunu dile getiren Güç, “Ayrıştırmayan iletişim anlayışıyla, Aliağa’nın tüm mahallerine ve tüm bireylerine dokunan, onların gözünün içine bakarak sorunları çözen, tepeden bakmayan bir anlayışla hizmet etmek için adayım. Aliağa’nın her karışını biliyorum, sorunlarını ve çözüm yollarını biliyorum. Aliağa için farklı projelerimi hazırlayarak aday oldum.” İfadelerini kullandı.

“İzmir’de tüm belediyeleri kazanacağız”

İzmir’de tüm belediyeleri Cumhuriyet Halk Partisi olarak kazanacaklarını söyleyen Güç, “Bunu gençlerimizin gözünde görüyoruz. Kadınlarımızın yüreğinde hissediyoruz. Halkımız buna gönülden inanıyor. Hepimiz inanıyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi belediyecilik anlayışımızla belirli bir zümreye değil halkımızın tüm kesimlerine hizmet edeceğiz.” Diye konuştu.