GERENKÖY KOOPERATİFİNE DEPO TAHSİS EDİLDİ

gerenköy kooperatifine depo tahsis edildi

Editör: Aliağa Medya
06 Mart 2019 - 22:41
gerenköy kooperatifine depo tahsis edildi.

Foça Belediyesi tarafından, Foça Gerenköy Tarım ve Hayvancılık Tarımsal Kalkınma Kooperatifine Depo Tahsisi yapıldı.

Depo açılışına Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, CHP ve MHP Belediye Meclis Üyeleri, Kooperatif Başkanı Osman Yen, kooperatif üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen açılış töreninde konuşan Gerenköy Tarım ve Hayvancılık Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Yen, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’a katkılarından dolayı teşekkür etti.


Kooperatifçiliği önemsiyoruz


Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ ise yaptığı konuşmada, kooperatifçiliği önemsediklerini ve en büyük destekçilerinin İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu olduğunu söyledi.
Başkan Demirağ, “Gerenköy kooperatifimize bundan öncede destek vermiştik ve şimdide CHP’li ve MHP’li Belediye Meclis Üyelerimizle birlikte, sıcak bir ortamda güzel bir demokrasi havasında Gerenköy’ün ve Kooperatifimizin ihtiyacı olan bu alanı kendilerine tahsis ediyoruz” dedi.
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin diğer ilçelerde kooperatifçiliği ayağa kaldırdığını da hatırlatan Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, “Umuyorum Bağarası’nda örnek aldığımız ilçemizin bir markası olan Foça Yoğurdu gibi Gerenköy Kooperatifimiz de hayvansal ve tarımsal ürünler ile ilgili faaliyetler yürüterek marka olurlar. Başta kooperatife emeği geçenler olmak üzere tüm katılanlara teşekkürlerimi sunuyorum. Tahsis ettiğimiz bu depo kooperatifimize hayırlı olsun” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından deponun anahtarını Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Meclis Üyeleri ile birlikte Kooperatif Başkanı Osman Yen’e birlikte takdim ettiler. Cumhur İttifakı MHP Aliağa belediye Başkan Adayı Serkan Acar

#Aliağa #AliağaBelediyeBaşkanAdayı #yinedenserkanacar

ALİAĞA HABERLER/ SERKAN ACAR PROJELERİ https://www.facebook.com/serkanacarizmir/

Kategori : BölgeselGüncel -