Denizli ailesinin mutlu günü

Denizli ailesinin mutlu günü
Editör: Aliağa Medya
28 Haziran 2022 - 16:32
İzmir’in Aliağa İlçesinde PETKİM’de çalışan  Osman Deniz ‘linin mesai arkadaşları, Deniz ’linin oğlu 8  yaşındaki Mehmet’in sünnet düğününde yalnız bırakmadılar.Osman  Ve Özge  Denizli çiftin oğulları Mehmet’’nin sünnet düğünü Balıkesir Edremit ilçesinde hafta sonunda   yapıldı.

Seçkin bir davetli topluluğunun katıldığı sünnet düğününe, Aliağa İlçesinde PETKİM’de çalışan  Osman Deniz’li’nin  bir çok  mesai arkadaşları  kilometrelerce yolu katedip düğüne katılmaları,  dayanışma  ve birlik  beraberlik içerisinde olduklarının bir kez daha  gösterdiler .

Öğlen  saatlerinde zeytinli mahallesindeki okunan Mevlid ile sünnet yemeğinde  yalnız bırakmayan mesai arkadaşların  yanı sıra yakın akraba, tanıyanlar ile  dost ve arkadaşları Özge  ve Osman  Denizli çiftini yalnız bırakmadı. Buradan daha sonra bazı katılımcılar akşamki  sünnet düğüne katıldılar.

Zeytinli   Mahallesi Akçay ‘daki  Bonzai kır düğün salonunda sünnet düğününde büyükler için olduğu kadar, Mehmet ’nin arkadaşları içinde her şey düşünülmüştü.
Düğün ‘de tahta bindirilen Mehmet Denizli , konukların arasında dolaştırıldığı sırada  konukların heyecanlı gözlerle Mehmet’i  izlemesi duygusal anlara sahne olurken , taht üzerinde gelen sünnet çocuğu Mehmet Denizli’’nin arkasında  el ele tutuşarak giren Özge  ve Osman  Denizli’nin  çiftinin heyecanlı gülümsemesi, konuklardan gelen yoğun alkışlarla karşılık buldu.

Gece boyunca Denizli Ailesine  mutluluğuna ortak olan davetliler, sünnet düğününde gönüllerince eğlendiler.

Mehmet  ve arkadaşları sünnet düğününde yer verilen palyoça ile de renkli anlar yaşadı.

Özge  ve Osman  Denizli’nin  çifti, çocukları Mehmet ’nin sünnet düğününde kendilerini yalnız bırakmayan dostlarını tek tek teşekkür ederek uğurladı.