ÇİFTÇİLER TÜRK TARIMININ KAHRAMANLARIDIR

ÇİFTÇİLER TÜRK TARIMININ KAHRAMANLARIDIR
Editör: Aliağa Medya
14 Mayıs 2022 - 23:49
Tarımın temelini oluşturan çiftçilerin güçlü oldukları ölçüde Türkiye ekonomisine katkı sağlayabildiklerini vurgulayan Erkunt Traktör’ün CEO’su Tolga Saylan, çiftçilerin Dünya Çiftçiler Gününü kutladı.
Tolga Saylan, Erkunt Traktör olarak biz de bu güç birliğinin adını ‘Çiftçinin Gücü’ olarak tanımladık ve bu gücün bir parçası olarak sahada yerimizi aldık. Çiftçinin bağında, bahçesinde ve tarlasında olmanın mutluluğunu ve gururunu bu hikâyeyi beraber yazdığımız kahramanlarla birlikte paylaşıyoruz” dedi.
Çiftçilerin sesine kulak vererek çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Saylan, şunları söyledi: “Bizler aynı hikâyelerin kahramanlarıyız. Bir amaç ile yola çıkar; köklerini bilir, hedeflerine inanarak yürür; atadan öğrendiklerimizin gücüyle de parlak yarınlara yürürüz. Erkunt Traktör olarak çiftçinin sesine kulak vererek, Türkiye’nin ilk yerli tasarım traktörünü üretmek hedefiyle çıktığımız bu yolda 2003 yılından bu yana; çiftçinin yüzünü güldürmek için durmaksızın çalışıyoruz. Yalnızca traktör değil, bu topraklara gönülden bağlı, çiftçinin dilinden anlayan, onun en zor zamanlarında yanında olan yol arkadaşları üretiyoruz. Bize olan inançları var oldukça, çiftçilerimizin yanında yürümeye, hikâyelerini paylaşmaya, onların fikirleri ve deneyimleri ile hayat bulan traktörler üretmeye devam edeceğiz. Çiftçinin gücü Erkunt Traktör olarak, Dünya Çiftçiler Gününü kutluyor; bereketli kazançlar diliyoruz.”
AZ ZAMANDA ÇOK ŞEYLER BAŞARDIK’
Kuruldukları günden itibaren sektörde önemli başarılara imza attıklarını kaydeden Tolga Saylan : “Çiftçilerimizin istek, ihtiyaç ve taleplerini doğru anlama çabamız, AR-GE’ye yaptığımız yatırımlar, kullanıcımıza en iyiyi sunma gayretimiz ve satış sonrası hizmetlerimizi en kaliteli ve kesintisiz şekilde sunabilmemiz bizi bu noktaya ulaştırdı. Ürünlerimizin satış sonrasında da arkasında olduğumuzu kanıtlamış olmak, bize çiftçimizin güvenini tam olarak kazandırdı. Çiftçimizle beraber ülke ekonomisine yaptığımız katkı ve tüm üretim süreçlerimiz bir sevda ve Erkunt Traktör olarak biz bu sevdadan hiç vazgeçmeyeceğiz. Çok iyi biliyorum ki kullanıcılarımızın istek ve talepleri doğrultusunda şekillenen tasarım süreçlerimiz bizi bugün bulunduğumuz noktadan çok daha ileriye taşıyacak. Yalnız Türkiye’nin önemli markalarından biri olmakla kalmayıp global ölçekte iyi bilinen ve güvenilir bir marka olacağız” ifadelerini kullandı.
 
Reklam