CHP Aliağa'dan çifte kutlama, Başkan Oğuzhan" İyi ki bağımsız ve özgürsün İzmir"

CHP Aliağa’dan çifte kutlama, Başkan Oğuzhan” İyi ki bağımsız ve özgürsün İzmir”

CHP Aliağa'dan çifte kutlama, Başkan Oğuzhan" İyi ki bağımsız ve özgürsün İzmir"
Editör: Aliağa Medya
10 Eylül 2021 - 07:34
CHP Aliağa İlçe Başkanlığı, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin kuruluşunun 98’nci yıl dönümü ve İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşu’nun 99. Yıldönümü kapsamında dolayısıyla Atatürk anıtına çelenk sundu.
CHP Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan ve yönetim kurulu üyeleri, partisinin kuruluşun 98'nci yılı veİzmir’in düşman işgalinden kurtuluşu’nun 99. Yıl  dolayısıyla bir tören düzenledi. Kutlama törenine İYİ Parti Aliağa İlçe Başkanı Yavuz Adar ve yönetimi de katılım gösterdi.
Programda Başkan Oğuzhan ve yönetim kurulu üyeleri, Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan Atatürk anıtına çelenk sundu. Çelengin sunulmasının ardından partililer, saygı duruşunda bulunup ardından İstiklal Marşı okudu.
Başkan Özlem Şan Oğuzhan, Mustafa Kemal Atatürk'ü andığı konuşmasında,” Bugün ulu çınarımızın doğum günü. Kuruluşun ve kurtuluşun partisinin kuruluş yıldönümü. Aynı zamanda yaşadığımız güzel İzmirimizin kurtuluş yıldönümü. O nedenle bugün burada sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İzmirimiz kurtuluşunun 99. Yılını kutluyor. Ulu çınarımızda kuruluşunun 98. Yılını kutluyor. İyi ki doğdun Cumhuriyet Halk Partisi. İyi ki bağımsız ve özgürsün İzmir. Bunları bize sağlayan Ulu Önder Atatürk’e bir kere daha herkesin huzurunda söz veriyoruz. Bizler var olduğumuz sürece bu Cumhuriyet sonsuza dek yaşayacak. Cumhuriyet Halk Partisi daha da büyüyecek. Cumhuriyet Halk Partisi ve ortakları bu ülkeyi ikinci yüzyıla götürecek iktidarı oluşturacaklar. Hepimizin daha çok çalışması gerektiğini düşünüyorum. Her birimiz birer Mustafa Kemal gibi çalışmak zorunluluğundayız.” Dedi.