'Bir çocuk da sen giydir' dediler, çocukların yüzünü güldürdüler'

‘Bir çocuk da sen giydir’ dediler, çocukların yüzünü güldürdüler’

'Bir çocuk da sen giydir' dediler, çocukların yüzünü güldürdüler'
23 Mayıs 2020 - 02:06

 
CHP Aliağa İlçe teşkilatı , Ramazan Bayramı nedeniyle başlattığı ’ Bir Çocuk da Sen Giydir ‘kampanyasını  temin edilen bayramlıklar, ilçedeki 376  çocuğun yüzünü güldürdü.
Ramazan Bayramı’nda çocukların boynunun bükük kalmaması için harekete geçen CHP Aliağa İlçe başkanlığı hayırseverlerin yardımlarıyla  ihtiyaç sahibi olan çocuklara bayramlık kıyafet alarak çocukları sevindirdi.
CHP Aliağa İlçe  Başkanı Özlem  Şan Oğuzhan,  Ramazan Bayramı nedeniyle başlattıkları  Bir Çocuk da Sen Giydir kampanyasını sonlandırdıklarını, kampanya kapsamında hayırseverlerin yardımıyla toplam 376 çocuk sevindirdiklerini  belirtti.
Başkan Özlem  Şan Oğuzhan sosyal  medya hesabında yaptığı  paylaşımda , “Sizler ne harika, muhteşem, dost, yardımsever insanlarsınız. Mutluluğumu ve sevincimi kelimelerle ifade edebileceğimi sanmıyorum. Kampanyamıza katılan yardımseverler; hepinize ayrı ayrı yürekten teşekkür ediyorum, alkışlıyorum. Çok kısa süre önce başlattığımız Bu Bayram Bir Çocuk da Sen Giydir kampanyamıza yoğun ilgi gösterdiniz ve tam 376 çocuğumuza bayramlık aldınız. İyi ki varsınız. Bu kampanyaya katkı koyan herkese yürekten teşekkür ediyorum. O çocukların gözlerindeki sevinci gördük biz. Bütün yorgunluğumuz gitti. Gerçekten çok emek verdik, çok uğraştık. Ama çocuklarımızın yüzündeki gülümseme her şeye değerdi. Çok mutluyuz. Tüm bağışçılarımıza yürekten teşekkür ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

Öte yandan Cumhuriyet Halk Partisi Aliağa Gençlik Kolları Çölyak hastalığı  bulunan çocuklara dağıtılması için glütensin ürünlerden oluşan  gıda kolisini  Türk Anneler Derneği Aliağa Şubesi'ne teslim ettiler.