Başkan Doğruer, LGS'ye girecek öğrencilere başarılar diledi

Başkan Doğruer, LGS'ye girecek öğrencilere başarılar diledi
Editör: Aliağa Medya
05 Haziran 2021 - 12:46
Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, 6 Haziran Pazar günü yapılacak olan Liselere Geçiş Sınavı'na (LGS) girecek öğrencilere başarılar diledi.


Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, eğitime verdiği önemi bir kez daha vurgulayarak, öğrencilerin yanında olduğu dile getirdi.
Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, 6 Haziran'da yapılacak olan LGS nedeniyle yayımladığı mesajında, “Sınava büyük bir özveriyle hazırlanan kıymetli öğrencilerimizin ve ailelerinin heyecanını paylaşıyoruz. Sınava girecek öğrenciler için tam bir sessizlik sağlanması amacıyla, belediye çalışmaları ve özel sektör çalışmaları konusunda, gerekli önlemler alındı. Liselere Geçiş Sınavı ile ilgili olarak okullarda dezenfeksiyon çalışmaları tamamlandı. Çocuklarımızın ve gençlerimizin çok daha iyi yetişmeleri için bizlere düşen ne varsa yapmaya hazırız. Lütfen sınav esnasında da maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyalım. Sınava girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum. Ayrıca bu zorlu pandemi sürecinde, öğretmenlerimize ve idarecilerimize de öğrencilerin eğitimine emeklerinden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum.” dedi.