Ayağının Tozuyla Denetime Çıktı

Ayağının Tozuyla Denetime Çıktı

Ayağının Tozuyla Denetime Çıktı
12 Ağustos 2020 - 01:15

Aliağa İlçesi Kaymakamlığı’na atanan ve Kaymakamlık binası önünde ilçe protokolü tarafından karşılanan Kaymakam Ömer Karaman, göreve başlamasının ardından beraberindeki heyetle birlikte Türkiye genelinde yapılan denetimler kapsamında kentte Covid-19 denetimlerine katıldı.
Kaymakamlık makamında Aliağa’daki Pandemi süreci hakkında yetkililerden bilgi alan Kaymakam Karaman, “İlçe boyutunda denetimleri bizzat kendimiz katılarak yapacağız. Ülkemizin bu Covid denilen bu salgından bir an önce kurtulmasını ümit ediyorum” diye konuştu. Kaymakam Ömer Karaman, beraberindeki heyetle birlikte tüm iş kolları ve yaşam alanları için belirlenen tedbirlere uyulması konusunda denetimler gerçekleştirdi.
Aliağa Kaymakamı Ömer Karaman, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Aliağa İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Balıkçıoğlu’nun katılımıyla Jandarma Komutanlığı Ekipleri, Aliağa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, İlçe Sağlık Müdürlüğü Ekipleri Covid-19 denetimi gerçekleştirildi.
Denetimler sırasında Aliağa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri tarafından maske, bilgilendirme kitapçığı ve korona virüs riskine karşı 14 kuralın yer aldığı afiş dağıtımı gerçekleştirildi.