Aliağaspor FK, Lig Hazırlıklarını Sürdürüyor

Aliağaspor FK, TFF’den Gelecek Haberi Bekliyor

Aliağaspor FK, Lig Hazırlıklarını Sürdürüyor
Editör: Aliağa Medya
31 Aralık 2020 - 00:43

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi’nin (BAL) şampiyonluktaki iddialı ekiplerinden Aliağaspor FK, bir yandan Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) gelecek güzel haberi beklerken bir yandan da lig öncesi hazırlıklarını sürdürüyor.

İzmir’in güçlü temsilcisi Aliağaspor FK, lig öncesi hazırlıklarını Aliağa Atatürk Stadyumu’nda yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik Sorumlu Hakan Şapçı yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda futbolcular koordinasyon ve denge çalışmasının ardından yarım sahada taktik maç yaptı.

Aliağaspor FK Sportif Direktörü Burak Akyıldız: “Bölgesel Ligin Şubat’ın İkinci Haftasında Başlatılmasını Bekliyoruz”

Bölgesel Amatör Ligi’nin başlatılması konusunda Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yarına kadar haber beklediklerini belirten Aliağaspor FK Sportif Direktörü Burak Akyıldız, bölgesel ligin Şubat’ın ikinci haftasında başlatılmasını beklediklerini söyledi.

“Aliağaspor FK’yı Üst Liglere Taşımak İçin Sabırsızlanıyoruz”

Lig her an başlayacakmış gibi çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini ifade eden Akyıldız, “TFF’nin gereken açıklamayı en geç yarına kadar yapmasını bekliyoruz. Çalışmalarımızı ve planlamalarımızı buna göre yapıyoruz. Umarım iyi bir haber gelir. Futbolu çok özledik. Aliağaspor FK’yı üst liglere taşımak için sabırsızlanıyoruz” dedi.