Aliağa Petkimspor İlk Kez Play-Off'ta ve Avrupa Kupalarına Katılıyor!

Aliağa Petkimspor İlk Kez Play-Off'ta ve Avrupa Kupalarına Katılıyor!
Editör: Aliağa Medya
08 Mayıs 2024 - 11:52
Aliağa Petkimspor, Basketbol Süper Ligi'nde 4. sezonunda ilk kez play-off'a kalarak ve Avrupa kupalarına katılarak tarihi bir başarı elde etti. Kulüp Genel Menajeri Levent Türknas, bu başarıdan duyduğu gurur ve heyecanı dile getirdi.İlk devreyi ilk 8'de tamamlayarak Türkiye Kupası çeyrek finallerine de yükselen Aliağa Petkimspor, bu sezon istikrarlı bir performans sergiledi. Türknas, kulübün emin adımlarla ilerlediğini ve sağlam temellere oturtulmuş bir organizasyona sahip olduğunu vurguladı. Altyapı ve A takımın bu sezonki başarılarının da bunun göstergesi olduğunu ifade etti.

Başarıda Başkan ve Yönetime Teşekkür

Türknas, kulübün bu başarısında Başkan ve Yönetim Kurulu'nun desteğinin büyük rol oynadığını da belirtti. Kendilerine sağladıkları imkanlar için teşekkürlerini sunan Türknas, önümüzdeki sezonda da daha büyük hedeflere ulaşmayı arzuladıklarını söyledi.
Levent Türknas, 3 sezondur birlikte çalıştıkları koç Burak Gören'e ve teknik ekibe de teşekkürlerini iletti. Gören'in tecrübe ve başarısının bu başarıda önemli bir payı olduğunu vurguladı.
Burak Gören, teknik ekip ve oyunculara teşekkür eden Türknas, "En büyük teşekkür ise sezonun ilk maçından ligin son maçına dek bizi destekleyen, tribünde günden güne artan ve Aliağa'ya rakiplerimiz için 'zor deplasman' kimliği kazandıran Aliağa halkına ve Petkimspor seyircisine. Tüm kulüp organizasyonumuz adına çok teşekkür ediyoruz." diye konuştu.