Aliağa Esnaf Odasından  Üyelerine İngilizce Eğitim Desteği

Aliağa  Esnaf   Ve  Sanatkarlar  Odası ile Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları arasında, Oda üyeleri ve birinci derece yakınlarına indirim uygulanmasına ilişkin protokol imzalandı

Aliağa Esnaf Odasından  Üyelerine İngilizce Eğitim Desteği
Editör: Aliağa Medya
26 Aralık 2022 - 08:32

Aliağa  Esnaf Ve sanatkarlar  Odası  Başkanı Serdar Berk  İle Aliağa Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Müdürü Ebru Geçgel  tarafından imzalanan protokole göre, Aliağa Esnaf odası   üyeleri, üyelerin 1. derece yakınları Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursların genel İngilizce, mesleki İngilizce,  çocuklar ve gençlere yönelik İngilizce kurs ücretlerinden İmzalanan protokol kapsamında kayıtlar için kurumun kendi uygulayacağı indirim oranlarına ek olarak yüzde 10 indirimli olarak yararlanabilecekler.
Aliağa  Esnaf Ve Sanatkarlar  Odası  Başkanı Serdar Berk  , Oda olarak üyelerinin çeşitli alanlardaki ihtiyaçlarını karşılamalarında destek olmak için protokoller imzaladıklarını söyledi. 
Yabancı dil bilmenin günümüzde en önemli yetkinliklerin başında geldiğini belirten Aliağa  Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk , Aliağa’nın çok hızla  gelişen  bir kent  olduğunu, İler ki zamanlarda   başlayacak  Aliağa- Midilli  seferlerini belirterek   , esnaflık yapan herkesin mesleğiyle ilgili olarak derdini anlatabilecek ve karşısındakini anlayabilecek düzeyde yabancı dil bilmesi gerektiğini söyledi.
Başkan Berk , “Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları ile eğitim iş birliği protokolümüzü imzaladık . Bu iş birliğinin iki kuruma ve protokolden faydalanacak üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” İfadesini kullandı