AK Parti İlçe Başkanları toplantısı Aliağa'da yapıldı

AK Parti İlçe Başkanları toplantısı Aliağa’da yapıldı

AK Parti İlçe Başkanları toplantısı Aliağa'da yapıldı
08 Ağustos 2020 - 14:10

AK Parti İzmir’de, İlçe Başkanları toplantısı, İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’nin öncülüğünde Aliağa’da gerçekleştirildi. Gündeme ilişkin değerlendirmelerin yapıldı toplantıda, ev sahipliği yapan AK Parti Aliağa İlçe Başkanı Hamdi Erdem, ‘’İl Başkanımız ve İlçe Başkanlarımızı Aliaga’mızda ağırlamaktan memnuniyet duyduk.’’ dedi.
 
AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’nin göreve gelmesinden sonra,  30 İlçe Başkanları ile yapılan toplantılar, il binasının dışında farklı ilçelerde yapılmaya başlandı. Son olarak yapılan İlçe Başkanları toplantısı ise Aliağa’da gerçekleştirildi. 
İl Başkanı Sürekli’nin Başkanlığında yapılan toplantıya İl Başkanvekili Ali Aslan, Teşkilattan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Nail Kocabaş, İl Yönetim Kurulu üyeleri, Bölge Başkanları ile 30 İlçe Başkanı katılım sağladı. Gündeme dair değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda, ilçelerde yapılan çalışmalarla ile ilgili İlçe Başkanları bilgilendirmede bulundu. Haziran ayında başlayan üye kayıtlarında son durum değerlendirmesi yapılırken, 31 Aralık 2020’de sona erecek üye kayıtları ile ilgili yapılacak çalışmaların istişaresi gerçekleştirildi. 
İlçe Başkanları toplantısına ev sahipliği yapan AK Parti Aliağa İlçe Başkanı Hamdi Erdem, ‘’İlçemizde, İl Başkanımızı ve İlçe Başkanlarımızı ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduk. İl Başkanımız Kerem Ali Sürekli’nin riyasetinde verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Toplantımızı genel gündemlerimizi ve ilçelerimiz hakkında istişarlerle tamamladık. Katılım sağlayan başkanlarıma teşekkür ediyorum’’ dedi. Toplantı sonrası ev sahibi Aliağa İlçe Başkanı Hamdi Erdem, İl Başkanı Sürekli ile birlikte, katılımcılara özel hediyeler takdim etti.